O NÁS

Certifikované mediálne tréningy MEET THE PRESS realizuje skúsený tím pod vedením Silvie Kušnírovej už 12 rokov, počas ktorých sme vytrénovali desiatky biznismenov, CEOs, manažérov, či hovorcov. Pripravovali sme mnohé firmy na krízové situácie, pomáhali im definovať komunikačné stratégie a učili ich, AKO, ČO a KEDY hovoriť. Veríte tomu, že neexistujú ťažké otázky, ale len zlé odpovede?


Silvia Kušnírová

Silvia je majiteľkou komunikačnej a PR agentúry SKPR Strategies, ktorá pracuje pre niektoré z najúspešnejších značiek na trhu. Silvia sa v oblasti komunikácie pohybuje takmer 18 rokov, najskôr ako novinárka, neskôr ako komunikačný stratég a odborníčka na PR. V rokoch 2012-2013 bola prezidentkou Asociácie public relations SR a v rokoch 2008-2014 spolumajiteľkou PR agentúry Dynamic Relations, ktorá sa počas jej pôsobenia stala jednou z najväčších PR agentúr na Slovensku a zároveň najoceňovanejšou agentúrou na zahraničných súťažiach. Má za sebou množstvo úspešných komunikačných projektov a stratégií, vrátane spolupráce na zadaniach, ktoré agentúre vyslúžili ocenenia SABRE AWARDS a GLOBAL SABRE AWARDS, ktorými medzinárodná porota oceňuje najlepšie projekty v oblasti komunikácie a public relations na svete.

Pred kariérou v PR pracovala desať rokov ako novinárka a moderátorka politických diskusných relácií v elektronických médiách. Ešte v čase „mečiarizmu“ pracovala ako moderátorka hlavnej spravodajskej relácie Žurnál v Rádiu Twist. Od roku 2003 pripravovala a moderovala politickú diskusnú reláciu V politike pre televíziu TA3. Za túto reláciu získala v roku 2004 dve novinárske ceny: Cenu Eurotelevízie v rámci ankety Osobnosť televíznej obrazovky a cenu Nadácie otvorenej spoločnosti. Ďalšie dva roky pracovala v televízii JOJ, kde moderovala vlastnú politickú talk-show Politika.SK.

Absolventka štúdia žurnalistiky a anglistiky na UK v Bratislave a na University of Wisconsin v USA. Komunikáciu študovala aj na University of Westminster v Londýne. Držiteľka novinárskej ceny Wisconsin Newspapers Association.

Absolventka stáží: CNN London, BBC UK, Voice of America, University of Arizona, British Association for Central and Eastern Europe, Sky News.

 

 


Galéria